ESTE PHARMA YENİLİKÇİ, İDEALİST VE GÜVENİLİR DEĞER ANLAYIŞINI PRENSİP EDİNMİŞTİR.

ESTEPHARMA® kurulduğu günden bugüne üstün uzmanlık anlayışı, yenilikçi ve yaratıcı ruhu ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. ESTEPHARMA® ürünlerinin dağıtımını Türkiye’de doğrudan kendisi yaparken, Amerika, Avrupa, Orta doğu ve Asya’ya distribütörler aracılığıyla yapmaktadır. Dermatologlar ve Plastik cerrahların reçetelemesine ve kullanımına uygun ESTEPHARMA® ürünleri, Klinik, Hastane ve Eczane’ler kanalıyla tüketicilere ulaştırılmaktadır. Bilimin ve Teknolojinin hızla yenilenerek büyüdüğü güzellik sektörü, Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyümektedir. ESTEPHARMA®, ilerleyen bilimin, tutkuyla ve özenle sağlığa dönüştürmek üzere markalarını Dünyada ve Türkiye’de kalıcı değerler katabilmek anlayışı ile tüketiciye sunmaktadır.

ESTEPHARMA® Markaları olan DERMAPLUS MD®, DERMACOVER® Minerals markalarının üreticiliğini yaparken, DR.CYJ®, REVOFIL®, PERFECT.ME® markalarının distribütörlüğünü ve dağıtıcılığını yapmaktadır. Doktorların kullanımları için enjekte edilen çapraz bağlı dolgu grubu REVOFIL® markası ,Mesotherapy dolgu grubu AQUASHINE® markası, Saç Dolgusu DR. CYJ® markası ve Resurfacer- Kimyasal Peel medikal işlem ürünlerini DERMAPLUS MD® markasının Profesyonel Size ürün grupları ile doktor ve hastaneler için hizmet verir.

ESTEPHARMA® Doktorların tedavi gücünü artırmak adına reçetelediği medikal dermokozmetik markaları olan DERMAPLUS MD® ,PERFECT.ME® ,DERMACOVER® Mineral marka ürünlerini Eczane İş Ortakları kanalı ile tüketiciye ulaştırmaktadır.

DERMAPLUS MD® medikal dermokozmetik ürünleri ; Tüm ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermek ve önlemek için tasarlanmıştır. Medikal ürünleri; güneş ışınlarının yol açtığı deformasyonlar, hiperpigmentasyon (kloazma, melasma, çil), akne,rosacea gibi cilt endikasyonlarının tedavisine odaklanmış reçete destekli, sağlıklı cilt sistemleri olarak geliştirilmiştir.

DERMACOVER® Mineral ; FDA'in cilt iyileştirici olarak sınıflandırdığı Dermal solunum Faktörü olarak bilinen Biodynes ile spf 30 güneş koruma özelliği bulunan renkli kapatıcılardan oluşmaktadır.

PERFECT.ME® ; Saçların medikal terapisini, saç sorunlarına yönelik içerikleri ile besleyen şampuan ve maske ürünleri ile sunmaktadır.

Misyonumuz

ESTEPHARMA®, ilerleyen bilimin, tutkuyla ve özenle sağlığa dönüştürmek üzere markalarını Dünyada ve Türkiye’de kalıcı değerler katabilmek anlayışı ile tüketiciye sunmaktadır. Este Pharma® yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Este Pharma® ürünleri ile sizlere her zaman en mükemmeli sunmaya ve standartlarını her daim yüksek tutmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında sektöründe tüketici sadakati ve memnuniyeti sağlamak.
Hekimlerin, Eczacıların ve tüketicinin öncelikle tercih ettiği global bir şirket olmaktır.
Dermokozmetik sektöründe, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi olmak.
Ürünlerimizin içerik ve formülasyon teknolojisi ile tüketicilerimizin beklentilerini karşılamak.
Cilt bakımda yüksek derecede uzmanlaşmış, uluslararası standartlarda kaliteli hizmetleri sunan öncü şirket olmak.
Doğaya saygılı ve toplumsal duyarlılıktan ödün vermeyen bir şirket olma yolunda ilerlemek.